Dwa słowa o nas

Firma Stradom Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w Kalwarii Zebrzydowskiej w 2012 roku, na bazie doświadczeń założycieli firmy w realizacji inwestycji budowlanych na rynku polskim w przedsiębiorstwie o tej samej nazwie jako jednoosobowej działalności gospodarczej. 

Przełomowym dla działalności firmy okazał się rok 2013, kiedy to doszło do konsolidacji mniejszych przedsiębiorstw budowlanych pod marką STRADOM oraz znacznego dokapitalizowania firmy i pozyskania zespołu kluczowych dla jej dalszego rozwoju pracowników.

Jako zespół jesteśmy entuzjastami ekologicznych, energooszczędnych rozwiązań. Domy budowlane w standardzie energooszczędnych to nasza pasja. Stosujemy rozwiązania budownictwa pasywnego, pozwalając na maksymalizację zysków energetycznych przy jednoczesnym zminimalizowaniu zużycia energii w trakcie eksploatacji.

Nasi projektanci i inżynierowie oraz ekipy wykonawcze są uczestnikami wielu kursów i konferencji, których celem jest ciągłe doskonalenie.

Cele strategiczne:

  1. Budowanie mocnej pozycji na rynku budowlanym w sektorze budynków energooszczędnych
  2. Ciągła poprawa jakości usług
  3. Stosowanie innowacyjnych rozwiązań
  4. Budowanie świadomości i zaangażowania pracowników
  5. Kształtowanie partnerskich relacji z dostawcami i podwykonawcami
  6. Stała poprawa warunków i bezpieczeństwa pracy
  7. Dbałość o ekologię 
  8. Nieustanne doskonalenie procesów zarządzania

Dysponujemy wysoko wykwalifikowanym zespołem. Naszą kadrę tworzą profesjonaliści kreujący siłę i wiarygodność naszej firmy. Są to ludzie z pasją, wiedzą i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w strukturach dużych przedsiębiorstw. Stawiamy również na młodych adeptów sztuki inżynierskiej dając szansę rozwoju wyłącznie tym ambitnym i pracowitym. 

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi podwykonawcami wyspecjalizowanymi w różnego typu technologiach konstrukcyjnych oraz instalacyjnych.

W kontaktach z klientem zapewniamy najwyższe standardy obsługi, wysokie umiejętności komunikacyjne oraz zindywidualizowanie podejście. 

Nasza pasja i kreatywność i zbiorowe zaangażowanie całego zespołu w połączeniu z ciężką pracą pozwala nam z powodzeniem podejmować nawet najtrudniejsze wyzwania.