MATY KAPILARNE

Maty kapilarne są świetnym rozwiązaniem do domu. Zamontowane w suficie, ścianach lub podłodze mogą przyjemnie ogrzać lub ochłodzić powietrze. To idealna alternatywa dla klimatyzacji czy piecyków elektrycznych. Bardzo szybka reakcja mat kapilarnych na zmiany temperatury pozwala w ciągu kilkunastu minut osiągnąć pożądaną temperaturę.  Ilość plusów takiej instalacji jest niezliczona. W szczególności nie narażamy się na zawiania czy przeziębienia ze względu na brak wymuszonego ruchu powietrza. To rozwiązanie nie wymaga ciągłego serwisowania (odgrzybiania ani odkażania). Naprawa uszkodzeń to w większości przypadków „kosmetyczne” zabiegi.

Jeśli chcesz, by Twój dom był nie tylko oszczędny, ale także ekologiczny – pomożemy Ci w tym! Nasza firma nie tylko zainstaluje wybrany system, ale doradzi i pomoże wybrać najlepszą opcję dla Twojego domu!

Nasza ciężka praca w połączeniu z produktami firmy FERIS (http://feris.tech/) stworzy dla Ciebie komfortową i nowoczesną przestrzeń mieszkalną, pozwalającą na jak największą oszczędność kosztów.

Poznaj naszą pracę!

W miejscowości Brzoskwinia nasi fachowcy zamontowali maty kapilarne na powierzchni 60 m2 . Całość została zamontowana w ciągu 5 dni.

Maty będą zasilane pompą ciepła firmy DIMPLEX, o której będzie można przeczytać oraz obejrzeć zdjęcia z prac już niebawem!

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat instalacji napisz do nas:
instalacje@stradom.eu biuro@stradom.eu

lub zadzwoń : 537-302-200.