Panele fotowoltaiczne – opłacalna inwestycja!

Opłacalność paneli fotowoltaicznych jest ogromna ze względu na wzrastające ceny prądu oraz tańszy koszt instalacji – dlaczego?

Coraz większe zainteresowanie odnawialną energią i ciągły rozwój tej dziedziny ekologicznych instalacji spowodował, że ceny zmalały.

Instalacja zapewnia ponad 25 lat bezobsługowej pracy, wytwarzając każdego dnia darmowy prąd, który przekłada się na zmniejszenie naszych kosztów utrzymania domu jednocześnie dbając o środowisko.

W zależności od wielkości instalacji, ilość produkowanego prądu jest różna.

Panele fotowoltaiczne o mocy 1 kWp, skierowane na południe wytworzą w Polsce w ciągu roku około 900-1100 kWh energii elektrycznej. Koszt założenia paneli fotowoltaicznych waha się znacznie w zależności od ich rodzaju (polikrysztaliczne czy monokrysztyliczne) i jakości, marki i jakości inwertera oraz poziomu skomplikowania montażu.

W związku z popularnością odnawialnych źródeł energii oraz obowiązku przejścia przez Polskę na częściowo Odnawialne Źródła Energii ograniczając spalanie paliw kopalnych, jest masa możliwości dotyczących finansowania. Możemy starać o dofinansowanie naszych ekologicznych poczynań, a także spłacać instalację w wygodnych ratach.

Nasza firma oferuje możliwość ratalnej spłaty instalacji.

Zainteresowany ?! Zadzwoń do nas pod numer 503 445 333 lub napisz maila na: instalacje@stradom.eu

Pomożemy, doradzimy i zamontujemy!
Zapraszamy także do odwiedzenia naszego sklepu lub telefonicznie.